سفارش تبلیغ
هاست ایران
هاست ایران

دکوراسیون مدرن هرگز از مد نمیافتد

در ابتدا باید به معنای مدرن در دکوراسیون پی ببریم. یکی از سبک‌های طراحی دکوراسیون، سبک مدرن است. برای دانستن هفت عنصر اصلی در طراحی داخلی به مقاله ما در این رابطه مراجعه نمایید، تا از این عناصر بتوانید بطور درست در طراحی مدرن استفاده نمایید. ما در این مقاله سعی می‌کنیم راه‌کارهای ساده دیگری برای داشتن دکوراسیون اداری یا منزل به سبک مدرن را برای شما ارائه دهیم.

به صورت کلی مدرن بودن، به معنی به روز بودن و تازه باب شدن است. اما این باب شدن آیا برای همه جا کاربرد و زیبایی دارد؟ اولین موضوع سلیقه خود شماست که فضای داخلی خانه یا محل خود را با چه وسایلی مدرن کنید. شاید ذهنتان به این سمت برود که باید با خرید وسایل و طراحی دکور گران‌قیمت به این سبک برسید. بسیاری از طراحان دکوراسیون منزل عقیده دارند چیدمان وسایل اتاق خواب به سبک دکوراسیون مدرن مدرن باعث آرامش بهتر و بهبود کیفیت خواب شما می‌شود.

البته این سبک این قابلیت را دارد که با سبک‌های دیگر دکوراسیون داخلی هم تلفیق شود. برای مثال شما در کنار این سبک می‌توانید از صندلی یا تابلوهای سنتی استفاده کنید. یا حتی از وسایل دکوراتیو سبک دیگری استفاده کنید. یک نکته جالب این موضوع است تضاد همیشه باعث چشمگیر شدن در هر موضوعی می‌شود. در واقع در یک نوع سبک دکوراسیون شما می‌توانید یک و دو وسیله را کاملا متفاوت از دیگر وسایل بچینید و باعث شوید که بین اجسام پررنگ‌تر دیده شود.

 

دکوراسیون مدرن

 

خانه خود را با دکوراسیون مدرن کنیم

امروزه در همه زمینه‌ها شاهد پیشرفت تکنولوژی هستیم. این پیشرفت شامل حال وسایل دکوری هم شده است. اگر از وسایل مد روز در دکوراسیون استفاده کنیم و یک چیدمان صحیح داشته باشیم می‌توانیم فضای مورد نظر خودمان را چشم‌گیرتر کنیم.

از وسایلی استفاده کنید که در عین سادگی کارایی خوبی داشته باشد. این سبک زیاد با تجملات میانه خوبی ندارد. اما شیک و به روز است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم تمامی دیوارها را پر از تابلو و وسایل دیگر نکنید. می‌توانید برای این کار یک دیوار را در نظر بگیرید و سنگینی چیدمان را متوجه یک سمت کنید. این کار خلاقانه دکور مورد نظر شما را خاص می‌کند.

 

با این وسیله‌ها همیشه مدرن و به روز باشید

لازم نیست دور تا دور خود را از وسایل پر کنید. مدرن بودن و شیک بودن در سادگیست. شما می‌توانید با داشتن وسایلی ساده اما کاربردی خانه خود را مدرن کنید. به کوچکترین وسایل خود توجه کنید. اگر رنگ و مدل آن با دیگر وسایل ارتباطی ندارد می‌توانید جای آن را تغییر دهید.

از برخی نمادهای طبیعت در دکوراسیون مدرن استفاده کنید. در واقع از طبیعت الهام بگیرید و آن را در دکوراسیون خود اجرایی کنید. برای این منظور می‌توانید از گیاهان به شکل‌های مختلف استفاده کنید. در هر فضایی هر چقدر هم دکوراسیون آن رو به مد و امروزی و پیشرفته باشد باز هم جای خالی گیاهان در آن فضا احساس می‌شود. اگر به قدرت مثبت گیاهان ایمان داشته باشید آن‌ها را همه جا با خود می‌برید. استفاده از وسایل چوبی یک راه دیگر برای داشتن فضای مدرن است.